Vitaharmony Lecitin 1200 mg doplněk stravy 60 tob.

 
  • 1 z 2
 

Želatinové kapsle .Lecitin je fosfolipidem složeným z cholinu, glycerolu a fosfátu.Zajišťují komunikaci mezi nervovými vláky a přenos látek. Prospěšný zejména pro ty, jejichž strava obsahuje tuk.

Dostupnost Objednáno
141 Kč / ks    
Kód produktu VIT0081
Značka Vitaharmony
Kategorie Doplňky stravy
 

Lecitin je po chemické stránce fosfolipidem složeným z cholinu, glycerolu a fosfátu. Cholin je základním stavebním kamenem pro tvorbu důležitého neurotransmiteru (látky zajišťující komunikaci mezi našimi nervovými buňkami) - acetylcholinu. Lecitin patří mezi základní stavební kameny buněčných membrán všech živých organismů a podílí se na přenosu látek do buňky a ven. Je prospěšný pro každého, zejména pak pro ty, jejichž strava obsahuje nadměrné množství tuků.

Každá želatinová tobolka obsahuje lecitin, lipotropní látku získanou z kvalitních sójových bobů (neobsahuje geneticky modifikovanou sóju). Hladký povrch i tvar umožňují snadnější spolknutí.

Doporučené dávkováníDospělí 1 tobolka 1x denně. V těhotenství a během kojení určí dávkování lékař. Tobolku spolkněte celou a zapijte tekutinou.

SkladováníNa suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

UpozorněníObsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Doplněk stravy.

Výrobce :VitaHarmony, s.r.o.,Vyhlídka 39,638 00  Brno,Česká republika

Minimalní datum spotřeby uvedeno na dně dozy

Prodejce:2Care s.r.o.,Komenského 1543,Lomnice nad Popelkou, 51251, CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: